مجتمع فنی تهران نمایندگی شهریار3D Max Beginners to Advanced

100 ساعت

0 تومان


دوره آموزش 3D Max Beginners to Advance

3DS MAX بسته‌ای نرم‌افزاری با قابلیت ساخت مدلهای سه بعدی، متحرک سازی و رندر می‌باشد. این نرم‌افزار یکی از قدرتمند ترین برنامه های طراحی مدل های سه بعدی انیمیشن سازی و رندرینگ در عرصه گرافیک کامپیوتری (CG) هست.

نرم افزار تری دی مکس Autodesk 3DS MAX از بهترین نرم افزار ها در زمینه ساخت انیمیشن و طراحی 3 بعدی می باشد. با مجموعه ابزار های قرار گرفته در این برنامه می توانید مدل سازی ها و طراحی های خود را انجام داده و در عین حال از فرآیند طراحی لذت ببرید.

امکانات بسیار گسترده و کارایی به نسبت آسان و همچنین ساز گاری با plugin های third-party متعدد از مزایای این نرم افزار قوی هست. یکی دیگر از کاربردهای این نرم افزار استفاده در زمینه معماری می باشد ، اما  تری دی مکس در معماری در زمینه ی طراحی نما ، طراحی داخلی و طراحی کابینت وطراحی دکور و …یکی از مطرح ترین نرم افزارهایی می باشد که به همراه نرم افزار اتوکد استفاده می شود .

برخی از مهم ترین قابلیت های نرم افزار  3DMAX عبارتند از :

طراحی سه بعدی
– کاربرد در معماری
معماران و گرافیست‌ها نیز می‌توانند از این برنامه برای پیش‌نمایش بناها و مدل‌هایی که هنوز ساخته نشده‌اند، استفاده کنند.
کاربرد دیگر این نرم افزار در معماری تبدیل پلانهای ساده به شکل سه بعدی می باشد همچنین از نقشه ها و ترسیمات انجام شده در نرم افزار
autocad هم پشتیبانی می کند که برای معماران اهمیت بسیار دارد همچنین به کمک 3DsMax می توان نماهای داخلی ساختمان را طراحی و مشاهده نمود.

اهداف دوره:

با توجه به هدف بزرگ دنیای CG رسیدن هنرجو به (Pre-visualizatin) بزرگترین هدف این دوره است.

سرفصل دوره آموزش 3D Max Beginners to Advance

  • معرفی و نصب 3D-Max و آشنایی با فضای کاری نرم افزار
  • مدلسازی
  • طراحی مواد
  • نورپردازی
  • دوربین
  • انیمیشن

روز و ساعت استاد تاریخ شروع تاریخ پایان