مجتمع فنی تهران نمایندگی شهریار


درباره ما


مجتمع فنی تهران نمایندگی شهریار از آبان سال 1389  فعالیت خود را در یکی از پرترددترین مناطق شهریار آغاز نمود. این نمایندگی در راستای ارتقای سطح مهارت، جامع ترین طرحهای آموزشی در زمینه های فناوری اطلاعات، علوم مالی و مدیریت، زبان های خارجی، معماری، هنر، مد و پوشاک، فنی و مهندسی و ... را در چارچوب استانداردهای بین المللی ارائه می دهد.

این نمایندگی با مساحت بالغ بر 300 متر مربع فضای آموزشی در 2 طبقه می باشد، که یک طبقه آن کاربری اداری و سایت های مجهز به بهترین تجهیزات هوشمند آموزشی قرار دارد و طبقه فوقانی کلاس های تئوری، زبان و کارگاه طراحی لباس می باشد.

این مجتمع شامل سه سایت کامپیوتری و دو کلاس تئوری و اتاق اختصاصی جهت مشاوره است که همگی آنها مجهز به تجهیزات آموزشی با بالاترین امکانات سخت افزاری و نرم افزاری، پروژکتور و سیستم های آموزشی هوشمند هستند. هدف این نمایندگی، آموزش با بالاترین کیفیت، بدون اتلاف وقت در فضاهای آموزشی مناسب و استاندارد است. همچنین به دانش‌پذیران جهت ورود به بازار کار یا پیشرفت شغلی کمک خواهد کرد.

 


 

از امکانات این مجموعه:

 

1.         لابراتوار‌های مجهز به سیستم‌های حرفه‌ای برای اجرای نرم افزاریی در شاخه های فناوری اطلاعات، گرافیک، معماری، مکانیک و ....

2.       داشتن بالاترین امکانات و تجهیزات شبکه و مجهز بودن تمام سیستم های کامپیوتری به آخرین امکانات

3.       مشاوره رایگان و تخصصی و همچنین تعیین سطح رایگان برای متقاضیان زبان انگلیسی

4.       فضای باز و لابی مناسب 

5.       کلاس‌های آموزشی استاندارد

 

ساعات پاسخگویی و پذیرش:

 

     تمام روزهای هفته از ساعت 9:00 الی 20:00


  

اطلاعات تماس:              

 

021-65250160