مجتمع فنی تهران نمایندگی شهریار


دپارتمان سینمای دیجیتال


هنر، ابتکار و ابزارهای دیجیتال، صنعتی به نام سینمای دیجیتال را ایجاد کرده که علاقه مندان و فعالان حوزه هنر با توجه به گستردگی ابزارهایی مانند نرم افزارهای Premiere و After Effects و … بستری بی انتها برای بروز ایده های هنری داشته باشند. اکثر تیزرهای تبلیغاتی، تیتراژ فیلم و سریال ها، تدوین، ساخت موشن گرافیک و انیمیشن، زمینه هایی جذاب و حرفه ای هستند که با استفاده از نرم افزارهای فوق امکان بروز پیدا می کنند. به متقاضیان دوره های سینمای دیجیتال توصیه می شود که در یکی از نرم افزارهای گرافیکی مانند فتوشاپ توانایی پیاده سازی طرح های گرافیکی را داشته باشند.

در همین راستا، مجتمع فنی تهران نمایندگی شهریار با بهره مندی از تیم اساتید برجسته در حوزه سینمای دیجیتال و همین طور استفاده از سایت های مجهز و متناسب با نرم افزارهای مرتبط توانسته، محیطی کاربردی برای آماده سازی علاقه مندان برای ورود به عرصه حرفه ای فراهم کند. بی شک تاثیر رسانه ها بر کسی پوشیده نیست همه ما می دانیم عملکرد رسانه ها بسیار تاثیر گذار بر روند فکری و احساسی  انسانها چه در گذشته و چه اکنون می باشد. بنابراین بازار کار در این زمینه بسیار پر رونق تر شده و این شرکتها و سازمانها احتیاج به نیروی متخصص در این زمینه دارد.

مجتمع فنی تهران با آگاهی بر این تغییرات و نیاز کار جامعه، دوره های سودمندی در این زمینه ارائه داده تا هنر جویان این رشته ها بتوانند با آموزش و تمرین در این نمایندگی مهارت لازم را کسب نموده و  وارد بازار کار شده و جایگاه ویژه خود را در این صنعت پیدا نمایند. این دپارتمان دوره های متعددی در زمینه ساخت تیزر تبلیغاتی، فیلم های سینمایی و خانوادگی، ساخت جلوه های ویژه کامپیوتری، ساخت انیمیشن دو بعدی و سه بعدی، گریم زیبایی و سینمایی، عکاسی جامع و در سبکهای تخصصی چون عکاسی پرتره، عکاسی صنعتی و تبلیغاتی، ساخت موزیک ویدئو و ….برگزار می نمایند. لازم به ذکر است که هنرجویان پس از پایان دوره مدرک دو زبانه مجتمع فنی تهران را دریافت می نمایند.عنوان دوره
گروه عکاسی مشاهده
گروه سینمای دیجیتال مشاهده