مجتمع فنی تهران نمایندگی شهریارگروه CISCO


همانطور که می دانید در شبکه های کامپیوتری سخت افزارهایی همچون سوئیچ ها و روترها و … مورد استفاده قرار می گیرند که این سخت افزارها و تجهیزات میتواند مربوط به شرکت های مختلفی باشند اما به دلیل سرآمد بودن تجهیزات شبکه ای شرکت سیسکو و اقبال بسیار شرکت ها و نهادهای دولتی و خصوصی ایران برای استفاده از تجهیزات سخت افزاری سیسکو باعث شده که نیاز به نیروهای توانمند برای کانفیگ و کار با این سخت افزارها بسیار احساس شود از این جهت آموزشگاه های محدودی هستند که این آموزش ها را با اساتید مجرب و تجهیزات لازم و همچنین کیفیتی بالا ارائه می دهند. به حمدالله تا به امروز مجتمع فنی تهران نیز توانسته با برگزاری کلاس هایی با کیفیت بالا و مجهز کردن کارگاه های آموزشی خود با به روزترین تجهیزات سیسکو رضایت دانشجویان خود را جلب نماید

تا به امروز دوره های آموزشی بسیاری توسط شرکت Cisco تدوین شده است که شاید یک مدیر و متخصص شبکه نیازمند آن همه دوره نباشد و در واقع مجتمع فنی تهران نیز در راستای دوره های کوتاه مدت خود مهمترین و پربازده ترین دوره های لازم را به شرح ذیل تدوین نموده است که خدمت شما ارائه میگردد.


دوره های آموزشی سیسکو به شرح ذیل می باشد:

 

  • دوره های CCNA
   دوره CCNA سیسکو شما را با اصول اولیه شبکه تا مدیریت پیشرفته، عیب یابی، و راه اندازی شبکه آشنا می کند. شما در این دوره قادر به نصب، پیکربندی، راه اندازی و عیب یابی شبکه های با ابعاد کوچک تا متوسط خواهید بود بدون آنکه نیاز به آشنایی قبلی با مفاهیم شبکه داشته باشید.

 

  • دوره های CCNP Route
   این دوره سیسکو که عنوان آن CCNP ROUTE می باشد، شما را با استفاده از IP و آدرس دهی و مسیریابی پیشرفته آشنا می کند. شما موضوعات پیشرفته و پروتکل ها، Gateway ها، پروتکل های مسیریابی، باز کردن کوتاهترین مسیرها، IP نسخه ۶، توزیع مجدد و کنترل مسیر را خواهید آموخت. برای یادگیری بهتر این دوره، شما باید ابتدا گواهینامه CCNA را کسب کرده باشید.

 

  • دوره های CCNP Switch
   هدف این دوره سیسکو که عنوان آن CCNP SWITCH است به منظور ارتقاء دانش قابل توجه متخصص در موضوعات سوئیچینگ سیسکو در یک سطح تفصیلی است. این موارد در این دوره آموزش داده می شود: VLAN ها، VLANs, Trunking, Virtual Trunking Protocol (VTP), Spanning-Tree (STP), Rapid Spanning-Tree (RSTP), Multiple Spanning-Tree Protocol (MSTP), Cisco Express Forwarding, Layer 3 Switching Solutions و ویژگی های با دسترسی بالا. برای یادگیری بهتر این دوره، شما باید گواهینامه CCNA را کسب کرده باشید.

 

  • دوره های CCNA Security
   هدف از دوره های Cisco Security رسیدن به فهمی است که بتوان امنیت لازم در شبکه های کوچک و متوسط مبتنی بر تجهیزات سیسکو را با بهترین شکل ممکن پیاده سازی کرد. برای یادگیری این دوره شما باید حتما گواهینامه CCNA را کسب کرده باشید.

 

  • دوره های CCNP T Shoot
  هدف این دوره سیسکو که عنوان آن CCNP TSHOOT است شما را قادر به نگهداری مسیرهای شبکه و سوییچ های شبکه خواهد نمود. در این دوره ابزارهای عیب یابی ۱۰۱ ، امنیت و دسترسی متدولوژی های سیستم های بی سیم ۸۰۲٫۱۱ آموزش داده خواهد شد. برای یادگیری مناسب تر این دوره شما باید گواهینامه CCNA را کسب کرده باشید.


عنوان درس تعداد ساعت قیمت
CCNA R & S 66 1728000 مشاهده
CCNA Security 50 1792800 مشاهده
(CCNP ( Route 60 1998000 مشاهده
(CCNP ( Switch 42 1458000 مشاهده
(CCNP (Troubleshoot 24 712800 مشاهده