مجتمع فنی تهران نمایندگی شهریارطراحی وب سایت (CIW)


طراحی وب یکی از کاربردی ترین راه ها برای ارتباط با دنیای خارج می باشد و این طراحی نیاز به سلیقه، خلاقیت و دانش دارد. طراحی وب با استفاده از روش های مختلفی امکان پذیر می باشد و این سلیقه و خلاقیت فرد طراح می باشد که می تواند سایت خود را برتر از سایت های دیگر نشان دهد. هر ساله وب سایت های بسیار زیادی طراحی و توسعه داده می شوند و با پیشرفت تکنولوژی این سایت ها نیز حرفه ای تر شده اند. دنیای اینترنت به اصطلاح یک دنیای پایان ناپذیر می باشد و در بستر آن می توان هر کاری انجام داد و حتی می توان بخشی از آن را برای مدتی برای خود داشت. زمانی که یک وب سایت طراحی می شود و در بستر اینترنت یا همان www قرار می گیرد، هر فردی که به اینترنت دسترسی داشته باشد می تواند به آن سایت مراجعه کند.

طراحی وب مجموعه ای از زیبایی ها و خلاقیت هایی است که می توان در ظاهر سایت ایجاد کرد و در جذب مخاطب و بالا رفتن رتبه جهانی سایت بسیار تاثیرگذار می باشد. برای طراحی وب می توان از بروزترین تکنولوژی ها و زبان های برنامه نویسی مختلفی استفاده کرد که در ادامه به آن ها می پردازیم.


دوره Web Design Pack

دوره آموزش Web Design Pack برای آن دسته از علاقمندانی است که می خواهند در زمینه طراحی وب فعالیت نمایند. این دوره این امکان را به هنرجویان می دهد تا به طور کامل تمامی مطالبی که مربوط به طراحی وب می باشد را یاد بگیرند. همان طور که گفتیم امروزه طراحی وب بسیار مهم می باشد و برای دیده شدن و جذب کاربران باید ایده های جدیدی در زمینه طراحی داشته باشید.

طراحی وب با ایده های جدید می تواند یک وب سایت را از سایر وب سایت های معمولی جدا کند و در صدر سایت های حرفه ای قرار گیرد. طراحی وب با استفاده از زبان های برنامه نویسی مختلف مانند HTML، CSS، j Query و … انجام می شود که در این دوره به تمامی این مطالب پرداخته می شود.


دوره وردپرس

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای آماده می باشد که مشکل بسیاری از افرادی که به زبان برنامه نویسی تسلط ندارند را رفع کرده است. با وردپرس می توان بدون حتی یک خط برنامه نویسی یک سایت حرفه ای طراحی کرد و به راحتی می توان آن را توسعه و ارتقا داد. با افزونه ها و پلاگین های مختلفی که وردپرس دارد می توان یک سایت شیک و زیبا طراحی کرد و هر گوشه از سایت را می توان به سلیقه دلخواه طراحی کرد.

حتی بهینه سازی سایت های وردپرسی هم بسیار راحت می باشد و امروزه اکثر سایت های موجود در بستر اینترنت با سیستم مدیریت محتوای وردپرس می باشد. یادگیری وردپرس بسیار راحت می باشد و با کمی تلاش می توان به خوبی بر آن تسلط پیدا کرد و در کوتاه ترین زمان می توان یک وب سایت طراحی کرد.


آموزش PHP & MySQL

زبان برنامه نویسی PHP معمولا برای طراحی وب سایت استفاده می شود و طرافداران خاص خود را دارد. PHP یک زبان توسعه یافته می باشد و اکثر سایت های دنیا برگرفته از این زبان برنامه نویسی پایه گذاری شده اند. برای مثال سایت های یاهو، فیسبوک و حتی وردپرس و جوملا که یک سیستم مدیریت محتوای آماده می باشند نیز با استفاده از این زبان طراحی و توسعه داده شده اند.

زبان PHP یکی از زبان های قدرتمند در زمینه طراحی وب سایت می باشد و این زبان قابلیت شیءگرایی دارد. اگر علاقمند به یادگیری زبان PHP هستید می توانید در این دوره ها شرکت نمایید و پس از یادگیری می توانید وب سایت های مختلفی را پایه گذاری کنید.


آموزش SEO (بهینه سازی وب سایت)

همان قدر که طراحی یک وب سایت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، بهینه سازی آن هم نسبت به طراحی اهمیت زیادی دارد. بهینه سازی سایت به منظور رشد و توسعه سایت انجام می شود و برای این که یک وب سایت به سطح های بالا برسد، به بهینه سازی حرفه ای نیاز دارد.

وب سایت های تازه تاسیس برای رسیدن به سطح های بالاتر باید بهینه سازی شوند و این عمل بهینه سازی SEO گفته می شود. SEO مخفف کلمه Search Engine Optimization می باشد و به معنای بهینه سازی موتورهای جست و جو است.

برای بهینه سازی سایت از روش های مختلفی استفاده می شود و اصلی ترین پارامتر مهم برای بهینه سازی سایت تولید محتوا می باشد. تمامی وب سایت های جهان، اغلب مطالبشان در قالب محتوا می باشد و تولید محتوا باید به صورت اصولی و طبق الگوریتم های گوگل نوشته شود.

در دوره آموزش SEO به طور کامل به مباحث بهینه سازی وب سایت پرداخته می شود و پس از یادگیری و تسلط به آن می توان کسب و کار خوبی راه انداخت.


عنوان درس تعداد ساعت قیمت
(Web Design 1 ( HTML5, CSS3 with Dreamweaver 58 3870000 مشاهده
(Web Design 2 ( Responsive Design with Bootstrap 34 3510000 مشاهده
(Web Design III (Java Script,Jquery,and Ajax 58 6300000 مشاهده
Web Design Pack 150 11970000 مشاهده
PHP & MY SQL Web development 0 0 مشاهده
Advanced PHP & MYSQL 42 0 مشاهده